KURZY PRODUKCE HUDBY
Ableton live, Logix Pro X, Cubase

O kurzu

Kurzy a konzultace s profesionálem jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé v rámci všech hudebních žánrů. Můžete se naučit širokou škálu dovedností, od songwritingu, přes práci s hudebním softwarem a pluginy, až po přípravu tracků pro živé vystupování. Struktura kurzu se vždy odvíjí podle Vašeho konkrétního cíle a zaměření.

Lekce jsou vždy individuální, aby se mohl lektor věnovat žákovi a jeho potřebám na 100 % Flexibilní plánování lekcí a konzultací podle Vaší potřeby žáci si dokupují další lekce libovolně podle potřeby jedna lekce/konzultace trvá 60 minut

Předobjednej si online kurz Ableton

Líbilo by se ti tvořit si vlastní beaty, komponovat linky pro různé nástroje a vše nakonec smíchat a vyexportovat rovnou k uším tvých potenciálních fanoušků? Nech se Jáchymem vtáhnout do světa svobodné tvorby, ve které neplatí žádná pravidla ani limity! 2 kurzy • 20 lekcí • 60 videí • 4 hod 40min CHCI VĚDĚT VÍC >>


Jáchym Krohe

Lektor se věnuje skládání, produkci a vystupování s kapelami napříč mnoha žánry (Adam Mišík, Mayen, Pink Gloves, Dukla, Nelly Řehořová,...). Jáchym rád experimentuje se zvukem, a tak Vás kromě hry na klavír rád naučí i práci se syntezátory a dalšími nástroji k produkci elektronické hudby.

Martin Kryštof Kroupa

Martin Kryštof Kroupa hraje a skládá hudbu s předními českými POP kapelami Slza, Tereza Mašková nebo např. James Harries. Martin je firemním hráčem značky Yamaha, pořádá workshopy a baví ho produkce v Logic Pro X a Cubase.

Ceník kurzůKurzy objednávej na info@artmaster.cz.

Domluv si první lekci

Pokud máš zájem o kurz, můžeš nám rovnou poslat následující informace, urychlíš tím proces vyřízení.

Nástroj, úroveň (začátečník, pokročilý), časové možnosti přes týden, možné lokality výuky (naše učebny nebo u tebe doma) a zkus nám popsat, jakou máš rád/a hudbu (žánry, konkrétní kapely, písničky, cokoliv).

Kontakt

Art Master Academy s.r.o.
Korespondenční adresa:
Londýnská 58, Praha 2, 120 00

Ing. Radim Vysoký, ředitel školy
+420 720 594 735
info@artmaster.cz

Vendula Halenková, koordinátorka výuky
+420 720 550 930
info@artmaster.cz